Léto 2018 - Matilka s více rodinami

Celkové hodnocení: 100%

Plusy: Pacilo sa nam uplne vsetko cez ubytovanie,okolie az po jednanie s pani majitelkou

Léto 2018 - Radkovci s více rodinami

Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Během našeho pobytu jsme velice ocenili saunu, krytý bazén s altánem a dětský domeček, díky nímž jsme si dovolenou moc užili i v době nepříznivého počasí. Teplota vody v bazéně se pohybovala kolem 28 C. Večerní grilování nám nepokazili ani chladné a deštivé noci. Obrovský oplocený pozemek využili nejen naše děti, ale i domácí mazlíček. Za nás perfektní dovolená a velmi doporučuji větším skupinkám přátel či rodinám. Určitě využijeme pobyt na Tranovce i v zimním období, vzhledem k místu polohy s možnosti lyžování na různých sjezdovkách v okolí.

Léto 2018 - Monika se skupinou přátel

Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Na chalupě jsem slavila své narozeniny, akce se vydařila. Všechno bylo super. Vřele doporučuji.

Jaro 2018 - L.Rybář s více rodinami

Celkové hodnocení: 99%
Plusy: Naprosto skvělá komunikace s majitekou,velmi ochotná a vstřícná.Nádherný udržovaný pozemek,skvělý zastřešený bazén,velmi hezky vybavená chalupa a pergola.Zbývá doplnit dětské vyžití,kdy kromě stávajícího domku pro děti,bude pořízena např. trampolína,houpačky a nějakou prolézačky a areál bude naprosto skvělý.Pobyt se všem velmi líbil a máme již vybrán termín na další.
Odpověď majitele: Velice děkuji za tuto recenzi a mám skvělou zprávu!!! Dnešním dnem již máme na chalupě Tranovka k dispozici novou trampolínu pro Vaše děti a také je pro Vás připraven na venku pingpong. Dále budeme chalupu doplňovat o nějakou houpačku, prolézačku atd.

Podzim 2018 - Vašek se skupinou přátel

Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Vřele doporučuji. Byli jsme tady podruhé a opět hodně spokojeni. Změnu osvětlení sauny a venkovní domeček pro děti za to velké + majitelce.

Podzim 2018 - Tomáš s rodinou

Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Oceňuji velkou zahradu, pěkné dětské houpačky se skluzavkou a dětským domečkem. Hezký a velký bazén se saunou - bazén jsme již nevyužili ale v létě to musí být super. Blízko pergola s krbem a venkovní ohniště. Co se týká ubytování tak maximální spokojenost a to jsme hledali dlouho na internetu. Komunikace s majitelkou velmi příjemná. Klidné prostředí.Určitě zde přijedeme opět.

Zima 2019 - Vojta s více rodinami

Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Parádní chata s výborným zázemím, dobře přístupná v zimním období a dle mého splňuje ty nejnáročnější potřeby pro všechny víkendové povaleče i nadšené sportovce. Doporučeními šetřit nebudu a doufám, že budu jednou mít tu čest a užít si zde víkend i v létě, protože pozemek je vážně obrovský.

Zima 2019 - Milena výherce víkendu na https://www.facebook.com s více rodinami

Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Ráda bych poděkovala velice milé a příjemné majitelce za víkend,který jsem vyhrála na jejich strankách https://www.facebook.com/chalupatranovka/ Vše dokonalé..Byla jsem tam se 3 dětmi a jejich rodinami a oslavila jsem tam své narozeniny..Byla jsem nejen já ale všichni moc spokojení,nic nám nechybělo,spíše hodně věcí překvapilo..Dům čistý,utulný,vybavený,sauna,bazen..dokonce i hodně knížek a hračky pro děti..Venku prolezačky,houpačky ,nejmenší vnoučátka si to tam užívaly ve snížku,rodiče jim postavili sněhuláka,starší vnoučátka odjely s rodiči na běžky a někteří na sjezdovku.. Ostatní jsme šli na procházku po okolí..Je tam všude moc krásně.Všem tento pobyt doporučuji,mě zanechal ty nejkrásnější vzpomínky.Určitě se tam ráda vrátím..

Léto 2019 - Radek s více rodinami

Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Vše k naprosté spokojenosti. Výborné a vstřícné jednání majitelky.

Léto 2019 - Renata s více rodinami

Celkové hodnocení: 100%

Léto 2019 - Petra Pardubice s více rodinami

Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Chalupa je báječná , nic nám zde nechybělo. Celý týden jsme si užili. Skvělé místo pro výlety. Parádní domluva s paní majitelkou . Určitě se ještě někdy vrátíme. Nezbývá než chalupu jen doporučit.
Mínusy: Žadne

Podzim 2019 - Renata v páru

Celkové hodnocení: 100%
Plusy: všechno

Podzim 2018 - Sabina s rodinou

Celkové hodnocení: 100%